Piet van der Wal laatste raadsvergadering

Na jaren van trouwe dienst nam Piet van der Wal gisteren afscheid van de gemeenteraad. Verspreid over verschillende periodes was hij 32 jaar gemeenteraadslid voor Axies, PAL en PAL GroenLinks.

Piet heeft zich al die jaren ingezet voor het behoud en het mooier maken van de historische binnenstad. Hij is erg trots op de realisatie van poppodium Neushoorn, de verbouwing van de Blokhuispoort en de uitverkiezing van Leeuwarden tot Culturele Hoofdstad!

Na jaren van trouwe dienst nam Piet van der Wal gisteren afscheid van de gemeenteraad. Verspreid over verschillende periodes was hij 32 jaar gemeenteraadslid voor Axies, PAL en PAL GroenLinks.

Piet heeft zich al die jaren ingezet voor het behoud en het mooier maken van de historische binnenstad. Hij is erg trots op de realisatie van poppodium Neushoorn, de verbouwing van de Blokhuispoort en de uitverkiezing van Leeuwarden tot Culturele Hoofdstad.

Ook Elizabeth Hietkamp nam afscheid. Zij heeft zich vooral ingespannen op het gebied van cultuur en de verschillende welzijnsportefeuilles. Elizabeth was o.a. een van de inititatiefnemers van de Groene Schoolpleinen in onze gemeente.

We bedanken Piet en Elizabeth voor hun jarenlange inzet voor onze gemeente en haar inwoners!

Voor de woorden die de burgemeester sprak bij het afscheid van Piet, zie hier.